Понеділок, 21.09.2020, 15:32
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Куп'янської РДА

Інформація про сайт

Інформація про освіту Куп’янського району

 Начальник відділу освіти Куп’янської РДА Жадановська Тетяна Валентинівна працює на посаді з 16.10.2011 року.

Дошкільна освіта
 Кількість ДНЗ -5.
 Дошкільними навчальними закладами району охоплено 271 дитина дошкільного віку, що становить 25,4% від загальної кількості дітей (1066 дітей). У 5 ДНЗ району працює 34 педагогічних працівників, з них вищу освіту мають 16 педагогічних працівників (52%), середню спеціальну -16 педагогічних працівника (47%), без відповідної фахової освіти – 2 педагогічних працівника (1%) .
Загальна середня освіта
 У районі забезпечується функціонування 22 навчальних заклади, в яких здобувають базову та повну загальну середню освіту 1891 учень. Вишнівська ЗОШ І ст. призупинила діяльність у зв’язку з відсутністю дітей (розпорядження Куп'янської РДА від 19.06.2009р. №199). Ситуація, пов’язана із щорічним скороченням загального учнівського контингенту в районі, призводить до збільшення кількості загальноосвітніх навчальних закладів, у яких малочисельний учнівський контингент (до 50 учнів). У 2009-2010 н.р. таких шкіл в районі 5: Нечволодівська ЗОШ І-ІІІ ст.-36 учнів (у минулому році – 24), Пристінська ЗОШ І-ІІІ ст.- 26 учня (у минулому році – 24), Моначинівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 28 (у минулому році – 46), Смородьківська ЗОШ І-ІІ ст.- 40 (у минулому році – 47), Петропавлівська ЗОШ І-ІІ ст. – 28 (у минулому році-42).
Середня наповнюваність класів в районі складає 10,2 учнів.
Позашкільна освіта
 Кількість навчальних закладів – 1 (районний будинок дитячої та юнацької творчості). На базі РБДЮТ протягом 2010 року працювало 52 гуртки з охопленням дітей близько 810 учнів. На сьогоднішній день працює 49 гуртків, охоплено 740 дітей. Педагогічний колектив РБДЮТ складається з 8 основних працівників і 30 сумісників. З них  28 - мають  вищу освіту і 10 – середню спеціальну.
Кадрове забезпечення
 На початок 2010-2011 навчального року у 22 загальноосвітніх навчальних закладах району працювало 357 педагогів, із них - 14 молодих спеціалістів, 45 пенсіонер, 44 – учителів сумісників, із них 20-зовнішніх. На даний час практично всі навчальні заклади  повністю укомплектовані педагогами. 318 педагогів мають повну вищу освіту (89%), середньо-спеціальну освіту – 29 педагог (8%), 3 чоловіки мають середню освіту, але вони навчаються в педагогічних вузах. Вчителів вищої категорії – 82 (23%), І категорію мають 117 вчителів (33%), ІІ – 471 учитель (3%), кваліфікаційну категорію спеціаліст -72 вчителі ( 20%), звання «Старший вчитель» мають 21педагог, що складає 7%, «Вчитель-методист -7 педагогів-2%. Аналіз якісного складу педагогів свідчить, що з кожним роком цей показник підвищується. За останні 3 роки він зріс майже на 3%.
Матеріально-технічне забезпечення
 На виконання наказу Головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації від 08.06.2010 року №326 «Про підготовку матеріально-технічної бази закладів освіти області до нового навчального року та до роботи в осінньо – зимовий період 2010-2011рр.»,  відділом освіти розроблені заходи, які доведені до відома всіх педагогічних колективів. З метою своєчасної та якісної підготовки навчальних закладів у 22 школах проведено поточні ремонти. На проведення цих робіт використано 151,3 тис.грн. батьківських та спонсорських коштів.
 Крім цього, директором СТОВ «Мрія» на свято Першого дзвоника учням Новоосинівської школи було подаровано мультимедійне обладнання на суму 22,0 тис.грн. та віконні грати на суму 7,0 тис.грн., для Кругляківської школи 100 грн. на заміну світильників. Силами робітників цього товариства проводено поточний ремонт спортивної зали Глушківської ЗОШ І-ІІІст. Вартість робіт складає 50,0 тис.грн.
 В січні місяці поточного року введена в експлуатацію котельня Ягіднянської ЗОШ І-ІІІ ст. – 332,8 тис.грн. ТОВ «Сантехмонтаж» проведено ремонт каналізаційної системи Курилівського ліцею – 15,3 тис.грн., ремонт системи опалення Петропавлівської ЗОШ І-ІІІст.- 20.0 тис. грн., ремонтні роботи по підключенню Гусинського дому вчителів до системи теплопостачання - 6,7тис.грн.
 На виконання приписів інспекції з енергетичного нагляду за режимами  споживання теплової та електричної енергії у Харківській області ПП «Сулімою А.Г.» виконано ряд заходів, щодо приведення до відповідних норм системи електропостачання та ремонт електрообладнання Кіндрашівської,  Гусинської та Просянської ЗОШ І-ІІІст., а також поточні ремонти по всіх закладах освіти району  - 23.0 тис.грн. ПП «Будсервіс» проведено штукатурку вікон у приміщенні відділу освіти після встановлення пластикових вікон – 67,9тис.грн. Рішенням районної ради, у вересні 2010 року, з місцевого бюджету виділено 30,0 тис.грн. на проведення  часткового ремонту покрівлі Лісностінківської ЗОШ І-ІІІст. Роботи виконані ПП «Улан». Проведено капітальний ремонт м`якої покрівлі Петропавлівської ЗОШ І-ІІІст. Кошти виділені з «Стабілізаційного фонду» в сумі 103,620 тис.грн. Для вугільних топкових Пристінської та Кислівської виготовлені колосники – 4,7 тис.грн. ТОВ «Енергозберігаючи технології» проведено промивку системи опалення Глушківської ЗОШ І-ІІІст. – 39,0 тис.грн. За кошти сільської ради с.Ягідне  придбано електроплиту для харчоблоку Ягіднянської ЗОШ І-ІІІст.- 7.7 тис.грн.
 З метою виконання заходів з енергозбереження, за кошти місцевого бюджету встановлені пластикові вікна у Ягіднянській ЗОШ та у відділі освіти на суму 99,8 тис.грн. Також освоєні кошти в сумі 6,3тис.грн. на виготовлення поверхових планів та свідоцтв на право власності для навчальних закладів району. Для восьми навчальних закладів, які мають власні свердловини, 19 липня 2010 р. одержані дозволи на спец водокористування – 5,8 тис.грн. На сьогодні у стадії виготовлення проектно - кошторисна документація на переоснащення котелень. Подолянської та Лісностінківської ЗОШ І-ІІІ ст. Роботи виконує АТ «Укргазтехніка».
 Електротехнічною лабораторією ПП «Куп`янський Струмсервіс» здійснено перевірку систем заземлення на відповідність діючим вимогам . За проведені роботи одержані акти перевірки – 11,2 тис.грн. Перед початком навчального року здійснено промивання та хлорування власних свердловин.
З метою виконання приписів Куп`янської СЕС проведені роботи по дератизації у навчальних закладах (3,9 тис.грн.), придбано дезінфікуючих засобів(хлорне вапно, хлорантаін) на суму 7,6 тис.грн.
 У зв`язку з аварійним станом підлоги у комп`ютерному класі Петрівської ЗОШ І-ІІ ст. за бюджетні кошти придбано брус, цвяхи та обрізну дошку (1,72куб.м.) на суму 2,8 тис.грн.
 За бюджетні та спонсорські кошти виконано роботи по введенню в експлуатацію каналізаційної системи Подолянської ЗОШ І-ІІІст. – 9,5 тис.грн. Для цієї школи ПП «Капленко А.В.» виділив 6,1 тис.грн. на придбання енергозберігаючих вікон для учнів 1 класу, за бюджетні  кошти придбано 10 вікон на суму 20,0 тис.грн.
Для Курилівського ліцею виділено 142,2 тис.грн. на придбання кабінету біології.
За батьківські кошти придбано 3 вогнегасника для Курилівського ліцею та 2 - для Кислівської ЗОШ І-ІІІст. З метою своєчасного початку опалювального сезону у Піщанській, Нечволодівській, Кругляківській та Просянській ЗОШ І-ІІІст. відділом освіти проведено навчання операторів газових топкових у Харківському учбовому комбінаті, одержані акти на працездатність димових та вентиляційних каналів, акти від  інспекції енергозбереження  на пуск природного газу.(9,2тис.грн.)
Проведено повірку теплових та газових лічильників, гамма-флоу, сигналізаторів газу термін дії яких вичерпаний (49,9 тис.грн.).
До кінця фінансового року вугільні котельні забезпечені твердим паливом на 100%.
Комп'ютеризація та інформатизація навчальних закладів
 На виконання районної програми комп’ютеризації навчальних закладів району з 22-х шкіл району: 21 забезпечений навчальними комп'ютерними комплексами (17 шкіл мають по 1-у комплекту, у Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ст., Подолянській ЗОШ І-ІІІ ст., Глушківській ЗОШ І-ІІІ ст. - по 2).  В середньому по району на 1 комп’ютер припадає 11 учнів. До мережі Internet підключено 16 ЗНЗ (з них – 12 підключені за новітніми технологіями). Один навчальний заклад не має навчального комплексу (Смородьківська ЗОШ І-ІІ ст.). Відділ освіти має 27 комп’ютерів, з них 23 підключені до локальної мережі та Internet.
Підвіз учнів і вчителів
 На виконання районної Програми «Шкільний автобус» у 2010-2011 навчальному році організовано підвіз учнів та вчителів району до місця навчання та в зворотному напрямку. Підвезенням до місця навчання і роботи забезпечено 449 учнів та 117 вчителів (100% до потреби). Парк шкільних автобусів становить 4 одиниці (1 на балансі сільської ради).
Організація харчування вихованців ДНЗ та учнів ЗНЗ
 У 22 закладах освіти у 2010-2011 навчальному році було організовано одноразове гаряче харчування. Безкоштовним гарячим харчуванням забезпечені учні 1-4 класів – 675 учнів, що становить 100% від загальної кількості дітей початкових класів. Кількість учнів пільгового контингенту складає 60 чоловік (діти-сироти, діти з малозабезпечених сімей). Кількість учнів 5-11 класів які харчуються за кошти батьків складає 465 дітей. Всього харчуванням охоплено 1200 дітей.
Вартість харчування учнів початкових класів та дітей пільгового контингенту становить 5 грн.– бюджетних коштів.
 У дошкільних навчальних закладах гарячим харчуванням охоплено 271 дитина. Відділом освіти здійснюється щомісячно моніторинг закупівельних цін на продукти харчування, з метою недопущення перевищення їх рівня по відношенню до середньостатистичних показників та моніторинг виконання натуральних норм харчування в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.
 У всіх навчальних закладах району проводиться аналіз виконання норм харчування. Розроблені та дотримуються першочергові заходи щодо покращення матеріально-технічного стану харчоблоків у відповідності до санітарно-гігієнічних вимог, забезпечення всіх шкільних харчоблоків гарячою проточною водою, холодильним, технологічним обладнанням, кухонним та столовим посудом, миючими та дезинфікуючими засобами.
 Проводиться робота щодо забезпечення дієтичним харчуванням учнів та дотримуються меню з дієтичними стравами. Вітамінізація здійснюється у кожній школі. Організований централізований підвіз у всі школи району хлібобулочних виробів, м’ясних, рибних та ковбасних виробів, круп відповідних до угод з постачальниками.
 Кількість дітоднів в школах за 2010 рік  - 105100. Середня вартість харчування одного учня в день за рахунок бюджету  складала – 5,0 грн. На харчування учнів шкіл району за 2010 рік було витрачено  656312 грн. з них  бюджетних коштів 581912 грн. та позабюджетних коштів 74,4 тис.грн.
 Станом на 01.01.2011 року в районі функціонує 5 дошкільних навчальних закладів. В дитячих дошкільних закладах середня вартість харчування однієї дитини в день складала 10,23 грн.
 Кількість дітоднів – 42579. Батьківська плата на утримання дітей в ДДЗ складала 132190 грн.  Витрачено на харчування – 350,6 тис.грн.
Фінансування
 Всього за 2010 рік на утримання установ та закладів освіти Куп’янського району було витрачено бюджетом 25064,1 тис.грн. Заборгованості по виплаті заробітної плати та оплати енергоносіїв станом на 01.01.2011 р. не має.

Заступник начальника ВО Куп'янської РДА

Балабай В.І.


Категорії розділу

Тендер [11]
Тендерні оголошення
В ЗОШ, ДНЗ та РБДЮТ [82]
Події, які відбулись в загальноосвітніх школах, дошкільних та позашкільних навчальних закладах
об'яви [17]
Найновіші повідомлення

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук