Середа, 25.04.2018, 09:00
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Куп'янської РДА

Головна » 2012 » Квітень » 6 » Спартакіада допризовної молоді Куп'янського району
16:03
Спартакіада допризовної молоді Куп'янського району

На базі Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст. 03.04.2012року відбулася Спартакіада допризовної молоді серед 12 шкіл району, в якій взяло участь 48 учнів 10-11 класів, що показали високий та достатній рівень підготовки з таких видів змагань:

Метання гранати:

  • І місце –Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • ІІ місце –Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце –Курилівський ліцей.

Особиста першість:

  • І місце – Самойлов Роман (Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  • ІІ місце – Мартинов Олександр (Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.), Літвінов Іван (Кислівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  • ІІІ місце – Зозуля Артем (Сеньківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Мороз Роман, Тнегов Михайло (Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Дресвянкін Андрій (Гусинська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Підтягування на перекладині:

  • І місце – Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ст., Сеньківська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • ІІ місце – Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце –Просянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Особиста першість:

  • І місце – Тнегов Михайло (Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  • ІІ місце – Висоцький Володимир (Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  • ІІІ місце – Дроздов Богдан (Сеньківська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Біг на 100 метрів:

  • І місце – Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • ІІ місце – Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ст., Гусинська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце – Курилівський ліцей.

Особиста першість:

  • І місце – Самойлов Роман (Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.), Мороз Роман (Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  • ІІ місце – Дресвянкін Андрій, Удовик Андрій (Гусинська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  • ІІІ місце – Григоров Максим (Курилівський ліцей)

Стрільба з пневматичної гвинтівки:

  • І місце – Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст., Кислівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • ІІ місце – Глушківська ЗОШ І-ІІІ ст., Просянська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце – Ягіднянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Особиста першість:

  • І місце – Гетта Денис (Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  • ІІ місце – Базано Олег (Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Шульга Артем (Подолянська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  • ІІІ місце – Яценко Вадим (Просянська ЗОШ І-ІІІ ст.), Висоцький Володимир (Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Переможці у комадному заліку:

  • І місце – Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • ІІ місце – Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце – Ягіднянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможці Спартакіади допризовної молоді Куп’янського району нагороджені грамотами районного відділу освіти.

Вавіліна Т.А.

Категорія: В ЗОШ, ДНЗ та РБДЮТ | Переглядів: 398 | Додав: Callidus | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Категорії розділу

Тендер [11]
Тендерні оголошення
В ЗОШ, ДНЗ та РБДЮТ [82]
Події, які відбулись в загальноосвітніх школах, дошкільних та позашкільних навчальних закладах
об'яви [17]
Найновіші повідомлення

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук