Вівторок, 17.07.2018, 07:34
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Куп'янської РДА

Структура відділу освіти

СТРУКТУРА ВІДДІЛУ ОСВІТИ КУП’ЯНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

22

ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

5

ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

1

Начальник відділу освіти

Жадановська Тетяна Валентинівна

5-30-77

Заступник начальника відділу освіти

Балабай Валентина Іванівна

5-50-76

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР

Завідувач методичного кабінету

Коротич Олена Юріївна

5-30-17

Методист з моніторингу та якісної середньої освіти

Літвінова Ірина Вікторівна

5-14-69

Методист із загальної середньої освіти

Кургузова Світлана Дмитрівна

5-50-76

Методист  з кадрових питань

Роженцова Людмила Олексіївна

5-10-57

Методист з дошкільної освіти

Давиденко Тамара Миколаївна

5-14-69

Методист із виховної та позашкільної роботи

Лозовська Ірина Миколаївна

5-14-69

Бібліотекар

Тінькова Галина Григорівна

5-30-17

Методист із початкової освіти та охорони дитинства

Якубинська Оксана Борисівна

5-14-69

Методист з психологічної служби

Гриценко Світлана Вікторівна

5-10-57

Логопед

Роденко Ліана Валеріївна


Секретар-оператор комп’ютерного набору

Третяк Юлія Іванівна

5-30-77

ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БУХГАЛТЕРІЯ

 

Головний бухгалтер

Комаровська Олена Вікторівна

5-30-40

Заступник головного бухгалтера

Друк Ірина Леонідівна

5-30-40

Старший економіст (провідний спеціаліст)

Алексєєва Наталя Валентинівна

2-21-44

Економіст (спеціаліст ІІ категорії)

Садовська Анна Василівна

2-21-44

Старший бухгалтер із з/плати (спеціаліст І категорії)

Атамрадова НаталяВалеріївна

5-11-88

Бухгалтер із з/плати (спеціаліст ІІ категорії)

Реуцька Валентина Михайлівна

5-11-88

Бухгалтер із з/плати (спеціаліст ІІ категорії)

Молодан Віра василівна

5-11-88

Бухгалтер із з/плати (спеціаліст ІІ категорії)

Загоруйко Олена Володимирівна

5-11-88

Бухгалтер ( спеціаліст І категорії)

Білозерсьва Людмила Андріївна

5-12-23

Бухгалтер ( спеціаліст І категорії)

Сорокіна Марина Вініамінівна

5-30-73

Бухгалтер ( спеціаліст ІІ категорії)

Ніношвіллі Валентина Іванівна

5-12-23

Бухгалтер ( спеціаліст ІІ категорії)

Гурська Олена Миколаївна

5-12-23

Бухгалтер ( спеціаліст ІІ категорії)

Дереневська Юлія Олександрівна

5-12-23

Бухгалтер ( спеціаліст ІІ категорії)

Чабанна Людмила Володимирівна

5-12-23

Бухгалтер ( спеціаліст ІІ категорії)

Старікова Ольга Миколаїівна

5-12-23

ГРУПА ПО ГОСПОДАРСЬКОМУ ОБСЛУГОВУВАННЮ УСТАНОВ ОСВІТИ

 

Начальник

Ральченко Алла Іванівна

5-18-21

Економіст

Верченко Ірина Григорівна

2-21-44

Інженер з проектно-кошторисної роботи

Кряж Людмила Миколаївна

2-21-44

Інженер з охорони праці

Амелаєва Ольга Олександрівна

5-30-17

Інженер з розрахунків та режимів (тендер)

Куліковська Лариса Володимирівна

5-18-21

Інженер з розрахунків та режимів (тендер)

Сарнавська Віра Іванівна

5-18-21

Інженер з розрахунків та режимів (тендер)

Кононихіна Олена Михайлівна

5-18-21

Інженер з програмного забезпечення

Ганжа Роман Віталійович

5-30-73

Інженер Енергетик

Бібік Віктор Вікторович

5-18-21

Архіваріус

Д'якова Ніна Григорівна 

5-18-21

Робітник з обслуговуванню та ремонту

Югрін Олександр Павлович

5-30-06

Водій

Погрібняк Микола Миколайович

 

Водій

Пушкар Сергій Іванович

 

Водій

Приходько Анатолій Олександрович

 

Сторож

Маляр Микола Іванович

5-30-77

Сторож

Ковальов Олександр Іванович

5-30-77

Сторож

Кравчук Вадим Федорович

5-30-77

Кочегар

Кожин Віктор Федорович

5-30-06

Прибиральниця службових приміщень

Мартинюк Наталія Іванівна 

5-18-21

БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

 

Директор

Доценко Олександр Сергійович

5-30-06

Методист

Ліненко Людмила Вікторівна

5-30-06

Категорії розділу

Тендер [11]
Тендерні оголошення
В ЗОШ, ДНЗ та РБДЮТ [82]
Події, які відбулись в загальноосвітніх школах, дошкільних та позашкільних навчальних закладах
об'яви [17]
Найновіші повідомлення

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук